Nieuwe herdenkingsmunt Wageningen Universiteit verkrijgbaar bij Goudwisselkantoor
Op vrijdag 2 november 2018 is de eerste officiële slag van de Nederlandse herdenkingsmunt ‘Wageningen Universiteit Vijfje’. Louise O. Fresco ( bestuurder van Univeristeit Wageningen) en Jeroen Dijsselbloem (oud student van de universiteit) verrichten de eerste slag van de munt op de campus van de Wageningse Universiteit. Het Wageningen Vijfje is vanaf vandaag verkrijgbaar bij alle Goudwisselkantoren. Lees meer...Op vrijdag 2 november 2018 is de eerste officiële slag van de Nederlandse herdenkingsmunt ‘Wageningen Universiteit Vijfje’. Louise O. Fresco ( bestuurder van Univeristeit Wageningen) en Jeroen Dijsselbloem (oud student van de universiteit) verrichten de eerste slag van de munt op de campus van de Wageningse Universiteit. Het Wageningen Vijfje is vanaf vandaag verkrijgbaar bij alle Goudwisselkantoren. We zijn het officiële distributiepunt van de Koninklijke Nederlandse Munt en leveren in alle Nederlandse vestigingen de officiële herdenkingsmunten uit.
Welke varianten zijn er te koop?
Bij de Goudwisselkantoren is de 5 euro Wageningen Universiteit UNC in coincard te koop. Wilt u graag één van de andere uitgiften van het Wageningen Vijfje in bezit hebben? Goudwisselkantoor werkt samen met VerzamelaarsMarkt.nl. Hier kunt u de andere uitgiften bestellen. Alles zolang de voorraad strekt.
Hoe kunt u betalen?
U kunt de herdenkingsmunt alleen tegen contante betaling aanschaffen in Goudwisselkantoor. Wij vragen u om gepast te betalen, zodat de afhandeling vlot kan verlopen.
Waar is het dichtstbijzijnde Goudwisselkantoor?
Goudwisselkantoor heeft circa 70 kantoren door heel Nederland. Het dichtstbijzijnde kantoor vindt u hier.


14 december 2020
Het zijn gouden tijden voor het Goudwisselkantoor: ‘Wij gedijen bij crisis en mondiale onzekerheid’

26 juli 2020
Goudprijs stijgt naar recordhoogte

26 juli 2020
Goudprijs stijgt mede door coronacrisis naar recordhoogte

26 juli 2020
Goudprijs breekt record. Wordt het weer zo druk als in 2011?

05 juli 2020
Nieuw Goudwisselkantoor in Kapellen

14 januari 2020
Goudprijs op record

13 januari 2020
Goudwisselkantoor opent vestiging in Vlaams Tienen

05 januari 2020
Goud is een betere vluchthaven dan olie, als de spanningen tussen de VS en Iran verder oplopen, denkt Goldman Sachs

25 november 2019
Goudwisselkantoor bij RTL Nieuws over de vermiste goudstaaf

13 oktober 2019