Met ‘Maak het moment goud’ inspireren we mensen om stil te staan bij de bijzondere momenten in het leven en deze op een waardevolle manier te vieren. De campagne is de komende periode zichtbaar via verschillende kanalen, zowel onderweg als online.
Maak van een bijzonder moment een blijvende herinnering. Maak het moment goud!
![GWK_Website [1200×720]](https://www.goudwisselkantoor.nl/wp-content/uploads/2026/06/GWK_Website-1200x720-4.gif)
De kans is groot dat je onze nieuwste campagne al bent tegengekomen. Misschien zag je één van onze uitingen langs de snelweg, in een bushokje, op social media of hoorde je ons op de radio. Met onze campagne ‘Maak het moment goud’ zetten we bijzondere momenten en blijvende herinneringen centraal.
Een geboorte, huwelijk, diploma of jubileum: sommige momenten verdienen een cadeau met blijvende waarde. Daarom laten we zien hoe een sieraad, munt of baar van goud of zilver meer kan zijn dan een cadeau alleen; het wordt een tastbare herinnering aan een bijzonder moment.
Kijk op de koers – Goud reageert op nieuwe invoerheffingen Trump
23-07-2026
Na recordpiek stabiliseert goudmarkt; eerste halfjaar blijft ruim boven niveau 2025
15-07-2026
Kijk op de koers – ‘Inflatie op 3,5%: goud beweegt pas als het pijn doet’
04-06-2026
Overlijden collega na overval
23-04-2026
Goudwisselkantoor stopt met valuta
22-04-2026